8. Juiceful İstanbul Zirvesi 25 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleştirilecektir.

8. Juiceful İstanbul Zirvesi 25 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleştirilecektir.

8. Juiceful İstanbul Zirvesi 25 Mayıs 2017’de gerçekleştirilecektir.

Meyve Suyu Endüstrisi Derneği (MEYED) olarak 2010 yılında başlattığımız ve yurt dışındaki paydaşlarımızla gerek ortaklaşa, gerekse iş birliği içerisinde organize ettiğimiz Uluslararası Zirve serimize, sektörden gelen olumlu tepkiler ve talepler ışığında devam etmekteyiz.


Üyelerimizin yurt dışındaki güncel gelişmelerden haberdar olabilmesi, gelişmiş ve gelişen pazarlardaki başlıca oyuncularla iletişim ağının geliştirilmesi, Türkiye meyve suyu sektörünün önünde yeni ticaret kapıları açılması ve hedef pazarlara ulaşımın kolaylaştırılması gibi amaçlarla düzenlediğimiz zirvemiz sektörün buluşma platformu haline gelmiştir. 2016 yılında gerçekleştirdiğimiz Juiceful İstanbul organizasyonumuz, 13 farklı ülkedeki meyve suyu endüstrisini temsilen, çoğunluğunu üst düzey yöneticilerin oluşturduğu 146 katılımcıyı ağırlamıştır.

Aldığımız geri dönüşler doğrultusunda oluşan beklentimiz, 2017 yılında daha fazla katılımcı ağırlayacağımız yönündedir. Zirvemiz 8th Juiceful Istanbul Summit adı altında, 25 Mayıs 2017 tarihinde Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilecektir.


Uluslararası Meyve Suyu Üreticileri Federasyonu (IFU), Avrupa Meyve Suyu Birliği (AIJN), bağımsız kalite kontrol kuruluşu (SGF) ve Avrupa Kalite Kontrol Sistemi (EQCS) tarafından da desteklenen Zirvemizde, 2017 yılında da ülkemizden ve küresel pazardan tanınmış isimler konuşmacı olarak konuğumuz olacaktır.

Detaylı bilgi için;

http://juicefulistanbul.org/

© 2016 Meyve Suyu Endüstrisi Derneği | Tüm Hakları Saklıdır